Client Success Manager

A Neticle Magyarország egyik leggyorsabban növekvő B2B SaaS startupja. Automatizált szövegelemzéssel és médiaelemzéssel foglalkozunk, de ha ez önmagában nem lenne elég vonzó, beszéljenek a számok: mára több mint 40-en dolgozunk a cégnél, több mint 120 ügyféllel, 9 országban sikeres piaccal – és további 4-re is tervezünk belépni még idén, Már megtapasztaltuk a bevált folyamatokat, KPI-okat és gyakorlatokat, de egy valamire még szükségünk van: Rád.

Ha úgy döntesz, hogy velünk dolgozol, egy laza, de céltudatos csapat tagja lehetsz, csupa kedves emberrel körülvéve (tényleg). Fontos még elmondani a (már nem is annyira) kicsi közösségünkről, hogy egyedülállóan transzparens és hierarchia nélküli szervezeti struktúrában dolgozunk, egyszóval: 100% csapatmunka, 0% dirigálás.

EZEKBEN A FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD

  • Kulcs ügyfelekkel való kapcsolattartás és tanácsadás
  • Prezentációk tartása potenciális és meglévő ügyfeleknek személyesen és online
  • Segítség üzletfejlesztési és ügyfél megtartási folyamatok tervezésében és lebonyolításában
  • Ajánlatok, tenderanyagok, szerződéstervezetek készítése
  • Új értékesítési stratégiák kidolgozása, versenytárselemzés

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Szeretsz ügyfelekkel kommunikálni
  • Erős projektmenedzseri skillekkel rendelkezel
  • Kiválóan beszélsz angolul
  • Jó analitikai képességekkel rendelkezel
  • Tudsz heti 40 órában csatlakozni hozzánk
  • Ledaráltad már a Mad Ment

ELŐNYÖK

  • Használtál már B2B sales/CRM eszközt (pl.: Hubspot)
  • Mestere vagy a PowerPointnak
  • Beszélsz németül
  • Van SaaS tapasztalatod
  • Van ügyfélkezelési tapasztalatod
  • Dolgoztál reklámügynökségnél vagy kutatócégnél

AMIT NYÚJTANI TUDUNK

A jelentkezésedet a [email protected]-ra várjuk. Kérünk, hogy az emailben csatold az önéletrajzodat, LinkedIn profilod linkjét, és egy maximum 1000 karakteres levélben győzz meg minket, hogy Te vagy akire vártunk.

Nagyon várjuk, hogy megismerjünk!

Join Us

The maximum number of files is 5 and the maximum upload size is 2 MB/file.