Client Success Manager

A Neticle Magyarország egyik leggyorsabban növekvő B2B SaaS startupja. Automatizált szövegelemzéssel és médiaelemzéssel foglalkozunk, de ha ez önmagában nem lenne elég vonzó, beszéljenek a számok: mára több mint 40-en dolgozunk a cégnél, több mint 120 ügyféllel, 9 országban sikeres piaccal – és további 4-re is tervezünk belépni még idén, Már megtapasztaltuk a bevált folyamatokat, KPI-okat és gyakorlatokat, de egy valamire még szükségünk van: Rád.

Ha úgy döntesz, hogy velünk dolgozol, egy laza, de céltudatos csapat tagja lehetsz, csupa kedves emberrel körülvéve (tényleg). Fontos még elmondani a (már nem is annyira) kicsi közösségünkről, hogy egyedülállóan transzparens és hierarchia nélküli szervezeti struktúrában dolgozunk, egyszóval: 100% csapatmunka, 0% dirigálás. Íme a további részletek:

EZEKBEN A FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD

  • Kulcs ügyfelekkel való kapcsolattartás és tanácsadás
  • Prezentációk tartása potenciális és meglévő ügyfeleknek személyesen és online
  • Segítség üzletfejlesztési és ügyfél megtartási folyamatok tervezésében és lebonyolításában
  • Ajánlatok, tenderanyagok, szerződéstervezetek készítése
  • Új értékesítési stratégiák kidolgozása, versenytárselemzés

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Szeretsz ügyfelekkel kommunikálni
  • Erős projektmenedzseri skillekkel rendelkezel
  • Kiválóan beszélsz angolul
  • Van már legalább 2 év account manager tapasztalatod
  • Jó analitikai képességekkel rendelkezel
  • Tudsz heti 40 órában csatlakozni hozzánk
  • Ledaráltad már a Mad Ment

ELŐNYÖK

  • Használtál már B2B sales/CRM eszközt (pl.: Hubspot)
  • Mestere vagy a PowerPointnak
  • Van SaaS tapasztalatod
  • Dolgoztál reklámügynökségnél vagy kutatócégnél

AMIT NYÚJTANI TUDUNK

A jelentkezésedet a [email protected]-ra várjuk. Kérünk, hogy az emailben csatold az önéletrajzodat, LinkedIn profilod linkjét, és egy maximum 1000 karakteres levélben győzz meg minket, hogy Te vagy akire vártunk.

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.

Nagyon várjuk, hogy megismerjünk!