Financial Assistant

A Neticle Magyarország egyik leggyorsabban növekvő B2B SaaS startupja. Ha úgy döntesz, hogy velünk dolgozol, egy laza, de céltudatos csapat tagja lehetsz.

Ha úgy döntesz, hogy velünk dolgozol, egy laza, de céltudatos csapat tagja lehetsz. Fontos még elmondani a (már nem is annyira) kicsi közösségünkről, hogy egyedülállóan transzparens szervezeti struktúrában dolgozunk, egyszóval: 100% csapatmunka, 0% dirigálás. Íme a további részletek:

EZEKBEN A FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Vevői pénzügyek kezelése
  • Kapcsolattartás a könyveléssel
  • Beszállítók ellenőrzése
  • Szerződések és egyéb dokumentumok rendszerezése
  • EU-s pályázatok adminisztrációja, elszámolások elkészítése
  • Belső kimutatások (P&L, Cash-Flow, KPI) tervezése és előkészítése

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Precíz vagy
  • Jó vagy Excelben
  • Tudsz már ezt-ezt pénzügy és számvitel területen
  • Jól beszélsz angolul
  • Tudsz heti 40 órában csatlakozni hozzánk

AMIT NYÚJTANI TUDUNK:

  • Részvétel a gyors nemzetközi növekedésünkben
  • Egy befogadó közösség
  • True home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidőű
  • Tudásoddal és tapasztalatoddal ekvivalens fizetés
  • Egy saját spot az irodai hűtőben (ami egyébként tele van közös finomságokkal)
A jelentkezésedet a [email protected] várjuk. Kérünk, hogy az emailben csatold az önéletrajzodat, LinkedIn profilod linkjét, és egy maximum 1000 karakteres levélben győzz meg minket, hogy Te vagy akire vártunk.

Jelentkezési határidő: 2019. október  25.
Nagyon várjuk, hogy megismerjünk!