Social listening dla branży handlowej

Opinia internautów ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz zrozumieć, co klienci myślą o Twojej marce lub produktach. Neticle Media Intelligence w czasie rzeczywistym ujawnia wszelkie niezbędne informacje na temat Twojej reputacji online. Jako ekspert branżowy współpracowaliśmy z liderami rynku, takimi jak Auchan, Decathlon, Edigital i Lidl.

Tak pomagamy sprostać wyzwaniom branży handlowej

Their communications teams can’t read or monitor every medium and social media platform where users might write about them

Zespoły komunikacyjne nie są w stanie manualnie monitorować wszystkich platform i mediów społecznościowych, na których użytkownicy komentują usługi lub produkty danej marki

They get lots of criticism online and they want to see when the negative comments are getting so big attention that they have to interfere

Wiele osób krytykuje produkt lub usługę w Internecie, dlatego zespół PR chce monitorować, gdzie i kiedy powinien reagować na opinie użytkowników, aby uniknąć potencjalnego kryzysu reputacji.

They want to see how their advertising campaigns succeed in the press and social media

Chcą śledzić, jak radzą sobie kampanie reklamowe w prasie i mediach społecznościowych

Jak wygląda współpraca z nami

Briefing - illustration

Briefing

Na początek prosimy o krótkie wytyczne dotyczące problemów naszych klientów. Następnie odbywa się dyskusja z naszym ekspertem branżowym.

Arrow
Analysis - illustration

Analiza

W oparciu o wytyczne nasi specjaliści z branży i analitycy tworzą słowa kluczowe, które klient chce monitorować (marki, tematy, produkty).

Arrow
Results - illustration

Wyniki

W ciągu 2 tygodni nasi nowi klienci mają dostęp do kompleksowych analiz dotyczących słów kluczowych.

Korzyści z korzystania z Neticle Media Intelligence

Zwiększ zadowolenie klienta w czasie rzeczywistym

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o pytaniach i skargach od klientów w mediach społecznościowych. Nasze wizualizowane wykresy pomogą Ci zdecydować, jakie są najważniejsze problemy i na które należy odpowiedzieć jak najszybciej. W ten sposób możesz poprawić jakość zakupów i zbudować silną relację z bazą swoich klientów.

Enhance shopping experience in real-time
Track consumer behaviour

Śledź zachowania konsumenckie

Usłysz głos klienta i opinie grupy docelowej na różne tematy dotyczące Twojej marki i rynku. Odkryj najnowsze trendy w nawykach konsumenckich i zobacz, jakie produkty ludzie lubią ostatnio kupować. Ponadto dzięki social listening możesz rzucić okiem na modę przed kimkolwiek innym i stać się wyznacznikiem trendów w merchandisingu.

Mierz sukces swojej kampanii

Nasze zaawansowane wykresy pokażą współczynnik zaangażowania Twojej kampanii i pomogą uzyskać dokładną analizę jej odbioru. Z jakimi wiadomościami identyfikują się Twoi klienci, a które przeszły bez echa? Poznasz wszystkie wyniki i ich przyczyny bez konieczności czytania każdego artykułu, wpisu lub komentarza.

Measure how your campaign performs

Pomożemy Twojej firmie handlowej

Wyślij do nas zapytanie, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Optional

Naszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa Twoich danych. Oświadczamy, że nasza Polityka prywatności danych odpowiada zarządzeniom GDPR. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj! tutaj!

Illustration
Neticle Labs

Skontaktuj się z nami!

Address:
1082 Budapest, Leonardo da Vinci str. 41. (2. em. 14.)

Registered seat:
1213 Budapest, Vető str. 10.

Photo of Péter Szekeres
Péter Szekeres

Co-founder & CEO
[email protected]
+36 70 701 6488

Photo of Bartek Pietruszewski
Bartek Pietruszewski

Polish Sales Director
[email protected]
+48 668 306 666

Photo of Bernadett Kiss
Bernadett Kiss

Head of Marketing
[email protected]
+36 30 352 6707