Згода на обробку персональних даних

Заява про конфіденційність та управління даними стосується особистої інформації (тобто “даних”), яку ми (тобто “Neticle”) збираємо та обробляємо про окремих авторів онлайн-контенту (“Автор”, “Ви” ) та через свою послугу,  надаємо  клієнтам. Кожен, хто публікує інформацію на загальнодоступних веб-сайтах, вважається автором на основі цієї заяви про конфіденційність.

Загальна інформація

Назва компанії: Neticle Labs Kft.

Інформація, до якої ми маємо доступ, є загальнодоступною в Інтернеті, і вона публікується або надається нам авторами. Ми використовуємо сканери для індексування та збирання загальнодоступної інформації (включаючи дані) з Інтернету, а також маємо контракти з постачальниками третьої сторони, щоб отримати доступ до їхньої інформації (включаючи дані). Ми збираємо та зберігаємо цю інформацію в наших базах даних.

Як автор, Ви є джерелом даних. Ви маєте контроль над цими даними на платформі, на якій  їх публікуєте, а також можете керувати налаштуваннями конфіденційності. Ви маєте право вносити зміни в  опубліковані Вами дані, а також  маєте право користуватися даною Заявою про конфіденційність.

Вся інформація, до якої ми маємо доступ є загальнодоступною, а інформація, яку ми маємо про Вас, може бути знайдена будь-ким в Інтернеті. Частина цієї інформації - це особисті дані, такі як Ваше ім'я або ім'я користувача, що використовуються в профілях соціальних мереж. Інша частина інформацій, яку ми обробляємо, не є особистими даними (наприклад, якщо Ви залишите анонімний коментар в статті або в блозі).

Ми пропонуємо аналітику зібраних даних (наші «Послуги») третім сторонам, а іноді й доступ до необроблених даних, які стосуються наших клієнтів. Дані вважаються доречними, якщо містять посилання на бренд, продукт або іншу визнану інтелектуальну власність цього клієнта.

Які дані ми збираємо?

Які дані ми збираємо, залежить від налаштувань конфіденційності веб-сайту, на якому вони були спочатку опубліковані, та від того,які параметри конфіденційності та дозволи, які ви прийняли та / або встановили. Зібрані дані можуть складатися з:

 • імені, імені користувача або іншого ідентифікатора
 • вмісту, який публікується під цим іменем, ім'ям користувача або іншим ідентифікатором, наприклад публікації, коментарі та думки
 • посилання на оригінальне джерело даних (наприклад, посилання на ваш твіт)
 • будь-якої іншої інформації, яку Ви публічно публікуєте на веб-сайті наших пошукових систем.

У деяких випадках ми можемо отримати додаткову інформацію з Ваших даних. Наприклад, ми можемо здогадатися про вашу стать на основі Вашого імені.

Ми також можемо проаналізувати зміст опублікованих Вами даних та надати цей аналіз нашим клієнтам як послугу. Наприклад, якщо Ви опублікуєте у коментарі Facebook, що вам не подобається продукт певного бренду, ми можемо відзначити, що коментар має негативні настрої у зв'язку з цим брендом.

Як ми використовуємо дані?

Компанія Neticle зацікавлена у у наданні своїм клієнтам технологій та аналізів, які допоможуть їм зрозуміти онлайн-контент, який створюється в Інтернеті навколо їхнього продукту або бренду.Володіючи цими знаннями Ви зможете зробити прийняття своїх бізнес-рішень більш безпечними. Завдяки нашому сервісу Ви  зможете дізнатися більше про свій бренд, клієнтів та / або споживачів та / або  конкурентів. Правова основа для даних, які ми обробляємо, враховує й наші  інтересам.

Виведення даних відбувається автоматично. На основі алгоритмів  система аналізує, введені користувачем дані без нашого впливу. Висновки базуються на алгоритмах, які аналізують опубліковані користувачем записи. Використання отриманої інформації залежить тільки від користувача.

Ми також можемо використовуємо збір даних для покращення наших Послуг.

Метою Neticle є надання клієнтам корисної інформації шляхом аналізу зібраних даних.

Обмін даними

Окрім обміну даними з нашими клієнтами, ми залишаємо за собою можливість обміну інформацією з іншими установами, співробітниками та діловими партнерами

Ми можемо обмінюватися інформацією про користувачів з  третіми особами, включаючи наших ділових партнерів, постачальників, підрядників, для виконання укладеного з ними контракту.

Ми також можемо розкривати інформацію про користувача третім особам. Наприклад, якщо компанія або майно компанії переходить у власність будь-якої третьої сторони, дані можуть бути частиною переданого майна.

Якщо третя сторона після цього обробляє дані користувача, ми гарантуємо наявність достатніх контрактних та операційних гарантій, які захищають Ваші дані.

Захист та безпека персональних даних

Більшість даних, які ми зберігаємо про Вас, надходять безпосередньо від Вас як користувача. Якщо вони неточні, то радимо Вам  змінити налаштування на інтерфейсі публікації даних. Наша мета - висвітлювати про Вас лише ту інформацію, яка відповідає дійсності.

Ми зберігатимемо будь-які дані про Вас до тих пір, поки це буде необхідним для надання наших послуг. Однак, якщо Ви  видалите свої дані або видаляєте платформу, на якій вони були опубліковані, ми також видалимо Ваші дані з наших служб.

Зберігання, безпека, права користувача

Ми залишаємо за собою право передавачі даних до інших країн; навіть якщо країна не надає такий самий рівень захисту даних, як країна користувача.

Сервери, на яких ми зберігаємо дані, відповідають адміністративним, технічним та фізичним правилам конфіденційності, і розроблені таким чином, щоб зберегти безпеку даних, включаючи відповідну технологію шифрування.

Користувач може зберегти за собою певні права відповідно до Політики конціденційності:

 • Ви можете отримати доступ до даних, які ми зберігаємо та попросити  оновити, видалити, заблокувати або виправити їх.
 • Ви можете попросити, щоб ми у майбутньому утрималися від використання даних користувача.

покращити свій досвід. [email protected] на електронну адресу, вказану в цьому документі

Практика конфіденційності третьої сторони

Дана заява щодо управління даними стосується лише збору, обробки та використання даних (включаючи розкриття). Клієнти та інші треті сторони, які мають доступ до даних, можуть використовувати їх різними способами, відповідно до їхньої власної практики конфіденційності. Ми заохочуємо користувачів вивчати заяви про конфіденційність платформ, на яких вони публікують інформацію.

2.  Обробка та захист даних, які використовуються для зв'язку з користувачами.

Розділ цієї заяви про конфіденційність стосується власника персональних даних ("користувача"), який був поданий через будь-яку платформу, що належить Neticle ("ми" або "нас"). Neticle зберігає персональні дані певних користувачів з метою прямого маркетингу. Ми використовуємо ці дані, лише за умови, якщо користувач надав свої дані добровільно. Цей протокол обробки даних відповідає Загальному регламенту захисту даних Європейського Союзу (GDPR).

E-mail розсилки

При підписанні на розсилку персональними даними вважаються:

 • ім'я
 • електронна адреса

Neticle використовує систему бюлетенів MailerLite, які додатково зберігають IP-адресу користувача, час реєстрації та посилання на веб-сайт, який перенаправив користувача на сторінку реєстрації.

Якщо користувач бажає скасувати підписку на нашу розсилку, ця опція пропонується в нижній частині кожного електронного листа.

Соціальні мережі

Якщо ви зареєструєтеся в одній з послуг прямого маркетингу, перерахованих у соціальних мережах (Facebook, LinkedIn), ви погоджуєтеся зберігати та використовувати певну особисту інформацію та надсилати електронні листи для рекламних цілей, доки ви не скасуєте підписку.

Персональними даними вважаються:

 • ім'я
 • електронна адреса

Ми також зберігаємо та використовуємо інформацію, яка не вважається особистими даними, а саме:

 • займана посада
 • назва компанії
 • місце проживання (країна)

Hubspot

У деяких випадках ми вводимо персональні дані потенційних клієнтів на систему Hubspot, для того, щоб  надсилати рекламні листи користувачеві. Це відбувається в разі, якщо користувач надав свої особисті дані при подачі заявки на пробну версію Neticle (демонстраційний запит). У деяких випадках працівники Neticle можуть надсилати електронні листи користувачеві, навіть якщо користувач не запитував демо-версію Neticle, але їхня адреса електронної пошти доступна для всіх на платформі, де користувач поділився своїми особистими даними для полегшення контакту.

У цьому випадку особистими даними вважаються:

 • ім'я
 • номер телефону
 • електронна адреса

У разі підписання контракту   між Користувачем і Neticle контракт повинен містити особисту інформацію контактної особи (ім'я, електронна адреса, номер телефону).Neticle продовжуватиме використовувати ці дані в рекламних цілях за згодою контактної особи.

Ми використовуємо дані лише для наших власних рекламних цілей та не передаємо їх третім особам. Сервери, на яких зберігаються дані, мають належний адміністративний, технічний і фізичний характер та призначені для забезпечення безпеки і захисту даних, включаючи відповідні технології шифрування. Якщо дані зберігаються не на наших власних серверах, а на сервері іншої платформи, яка використовується для прямого маркетингу, то платформа несе відповідальність за збереження і забезпечення безпеки цієї інформації.

Neticle Labs

Зв'яжіться з нами!

Адреса:
1082 Budapest, вул. Leonardo da Vinci, 41. (2. em. 14.)

Штаб-квартира
1213 Budapest, вул. Vető, 10.

Photo of Péter Szekeres
Szekeres Péter

Co-founder & CEO
[email protected]
+36 70 701 6488

Photo of Tamás Tóth
Tóth Marcell Tamás

Media Analysis Consultant
[email protected]
+36 30 779 4626

Photo of Bernadett Kiss
Bernadett Kiss

Head of Marketing
[email protected]
+36 30 352 6707